o projektu

Bytový dům Corso přináší nejvyšší kvalitu bydlení do centra Berouna.
Přináší spojení přírody, služeb a škol v docházkové vzdálenosti.
Přináší okouzlující výhledy z bytu na zčeřenou hladinu Berounky a okolní kopce ve spojení s výbornou dostupností Prahy po dálnici D5.
Přináší usínání při šumu jezu a procházky podél řeky.
Vizí bytového projektu Corso je využít ideální podmínky pro bydlení ve městě a v těsné blízkosti okolní krajiny zároveň. Unikátní poloha domu zaručuje výbornou dostupnost centra okresního města Berouna, mateřských, základních a středních škol a ideální napojení na volnou krajinu. Vaše výlety, procházky vyjížďky na kole či in-line bruslích si plánujte přímo ode dveří Vašeho domu. Všechny nabízené byty disponují terasou s výhledem na vodní hladinu, obytné prostory se otevírají velkorysými prosklenými stěnami k řece.
Projekt nabízí unikátní propojení přírody a města, kvalitní dispozice, perfektní dostupnost a výjimečnou architekturu.

Zahájení výstavby se předpokládá na podzim roku 2017, dokončení projektu jaro 2019.

Corso
sporka

o architektovi
projektu

Její zakladatelé Jiří Opočenský (1978) a Štěpán Valouch (1977) jsou oba absolventi Fakulty architektury ČVUT. Po dalších projektech a realizacích rodinných domů a interiérů 2007-2010 navazuje práce na větších projektech a urbanistických celcích. V roce 2010 byla založena společnost ov architekti s.r.o. V letech 2010-2015 se tým kanceláře rozrostl na 6 stálých členů. V roce 2012-2013 Jiří Opočenský a Štěpán Valouch vedli ateliér ZAN na FA ČVUT. Jiří Opočenský a Štěpán Valouch jsou autorizovaní architekti ČKA. Kancelář spolupracuje se stálým okruhem specializovaných projektantů.

sporka sporka